O nas

Firma Fastcom Systemy Laserowe powstała w 2011 roku w Warszawie i zajmuje się produkcją i sprzedażą systemów laserowych do znakowania, grawerowania i cięcia.
Jesteśmy przedstawicielami takich frim jak: DATALOGIC, RMI, LTT, BODOR, BOFA, SYNRAD, COHERENT, RECI. Posiadamy w sprzedaży również laser fibrowy wyprodukowany w Polsce.

Naszą firmę tworzy zespół młodych ludzi, którzy pasjonują się technologią laserową. Ciągle rozwijamy nasze możliwości i umiejętności. Zakup dodatkowych urządzeń pozwala nam także oferować usługi serwisowe dla wszystkich urządzeń laserowych dostępnych na rynku - nawet tych spoza naszej oferty.

FASTCOM SYSTEMY LASEROWE specjalizuje się w sprzedaży najwyższej klasy urządzeń laserowych i dedykowanych im systemów wyciągowych i filtrujących. W swojej ofercie posiadamy tylko i wyłącznie markowe, sprawdzone maszyny o potwierdzonej żywotności i bezawaryjności.

U NAS ZNAJDĄ PAŃSTWO:

Znakowarki laserowe firmy DATALOGIC lidera w tworzeniu precyzyjnych i niezawodnych urządzeń. Jesteśmy autoryzowanym i legalnym przedstawicielem firmy. Od 2013 roku zostaliśmy "złotym dystrybutorem" firmy DATALOGIC gwarantującym najwyższą jakość obsługi oraz opieki nad naszymi klientami.

Lasery firmy LTT Corp charakteryzujące się najlepszym stosunkiem jakości do ceny. Firma LTT produkuje lasery od 1987 roku. Wszystkie urządzenia charakteryzują się wysoką precyzją grawerowania oraz bezawaryjnością. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firmy LTT w Polsce oraz na Litwie, Łotwie i Estonii. Mamy również swojego przedstawiciela w Czechach.

Lasery przemysłowe SEI, rozpoznawane na całym świecie włoskie maszyny, jak dotąd najlepsze w swojej klasie.

Systemy wyciągowe i filtrujące firmy BOFA LTD. International, światowego lidera w produkcji maszyn do filtrowania powietrza z urządzeń przemysłowych oraz laserowych.

Od 2015 roku w naszej ofercie pojawiły się materiały grawerskie niemieckiej firmy INNOGRAV oraz produkowane przez nas znakowarki fibrowe.

Laser FIBER START jest alternatywą dla klientów rozważających zakup tańszego urządzenia. Kupując produkowaną w Polsce znakowarkę, klient ma gwarancję łatwego i szybkiego dostępu do pomocy technicznej, a dodatkowo wspiera polską gospodarkę.

Dodatkowo, posiadając wysoce wyspecjalizowaną kadrę inżynierów i techników, oferujemy doradztwo techniczne z zakresu ploterów laserowych CO2, Yag, Fiber i in., szkolenia z obsługi kupionych u nas urządzeń a także serwis ploterów laserowych, tnących, drukujących, stołowych etc.

Nasza misja to dostarczanie naszym klientom najnowszych rozwiązań technologicznych jednocześnie ze 100% gwarancją satysfakcji z naszej obsługi.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

ZESPÓŁ FIRMY FASTCOM SYSTEMY LASEROWE


Bezpieczeństwo

Oferujemy bezpieczne płatności online PayU

14 dni na Zwrot

W przeciągu 14 dni możesz zwrócić zamówienie bez podania przyczyny

Ochrona

Wszystkie przesyłane przez Ciebie dane na stronie są bezpieczne. Szyfrujemy je certyfikatem SSL.

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2019 © Materiały Grawerskierealizacja egzyl.pl